Hakkında

2009 yılından bu yana Fırat Çakır önderliğinde 25 kişilik bir ekip ile Nişantaşı’ndaki merkezimizde sanat dünyasından, iş dünyasından ve farklı mesleklerden kişilere bireysel seanslar verilmekte olup NLP, Yaşam Koçluğu ve Sağlıklı Yaşam Koçluğu butik eğitimleri yapılmaktadır. Türkiye’nin önde gelen birçok kurumunda “Kurumsal İşletmelerde Eğitim, Spor, Sağlık Programı” adını verdiğimiz kurumsal eğitimler gerçekleştirilmektedir. Yaptığımız eğitimlerin bir benzerinin olmaması ve yapılan anketler doğrultusunda başarı sonuçlarının yüzde yüz civarında olması tüm kurumlarda vazgeçilmez eğitim şirketleri arasında olmamızı sağlamaktadır. Eğitimlere katılan herkesin gerek iş gerek özel hayatlarında elde ettikleri başarı bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir.

Bununla birlikte her yıl üniversitelerde “Motivasyon ve Başarı, İletişim – Beden Dili ve Sağlıklı Yaşam” üzerine düzenlenen seminerlerle yaklaşık 15, 000 öğrencimiz ile bir araya gelinmektedir.

“Bir kişi fiziksel, mental ve ruhsal olarak sağlıklı değilse gerçekten sağlıklı değildir.” felsefesinden yola çıkarak hem bireysel seanslarımızla hem de bireysel ve kurumsal eğitimlerimizle bireylerin fiziksel, mental ve ruhsal olarak sağlıklı olmaları noktasında çalışmalar yapmaktayız. Bu sayede kişilerin daha zinde, daha dinamik bir yaşam sürmeleri; kendi içleriyle, aileleriyle, çocuklarıyla, çalışma arkadaşlarıyla gerçekten doğru birlikteliği yakalamaları konusunda daha bilinçli hale gelmelerini sağlamaktayız.